我的调查

调查

神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

笔记

Christof Koch. When does consciousness arise in human babies?

Šviesuolio santykis su tiesa sieja (sąmonės) daiktavardį (kaip atrodo sąmonei) ir (pasąmonės) būdvardį (kaip jaučia pasąmonė).

Žmogaus Sūnus prisikels trečią dieną... Ar eina kalba apie trečią protą? Ar trejybės ratą?

Dvejybės atvaizdai skiria priešingybių rūšis: dvynių, pažymėtos-nepažymėtos ir t.t.

  • Ketverybė (žinojimas) yra aplinka išėjimui už savęs: 4+4=0
  • Penkerybė (sprendimas) yra aplinka sąmoningumui, mūsų laisvai valiai: 5+3=0
  • Šešerybė (dorovė) yra aplinka sąmonei, ko jai laikytis: 6+2=0
  • Septynerybė (logika) yra aplinka pasąmonei, ką ji išgyvena: 7+1=0
  • Aštuonerybė - nulybė (Dievas) yra aplinka Dievui 8+0=0

Sprendimas (penkerybę) išplečia žinojimą (ketverybę). Apie įvykį (ateityje) arba priežastingumą galime žinoti tvirtai (kaip bus) arba tik galimai (kaip galėtų būti).

Dorovės išsakymas (valios ir širdies) netroškimais priklauso nuo galimybės, kad subliūkšta aštuonerybė, tampa nulybe, yra lygtys 5+3=0, 6+3=1, 6+2=0.

Netroškimai grindžia veiksmus

  • Poreikiai +0
  • Dvejonės grindžia paskirą požiūrį +1 pasąmonę
  • Jauduliai grindžia +2 pasąmonę, sąmonę
  • Valia grindžia +3 trys protai

Atisakome protų gyventi kūnu.

Jėzaus pasisakymuose yra trys priėmimai ir trys vertinimai. Mums rūpi kaip mus priima (tad vertina) valdovas, šeimininkas, mokytojas ir kaip vertiname (tad priimame) kitus - kitą-save, mažą-didelį, vaisių-medį.

  • Priėmimai ir pasąmonės, kūno poreikiai. Ryšiai tarp Dievo valios ir žmogaus valios: paklusti, tikėti, rūpėti.
  • Vertinimai ir sąmonės, proto poreikiai
    • Rinktis gerą vietoj blogo. Kaip vertini kitą (ar sutampate), taip tave vertins. Jeigu vertini kaip nesutampantį, tad blogą, tai ir tu su juo nesutapsi, esi blogas. O jeigu vertini kaip sutampantį su tavimi, tai jūs abu geri. Asmuo (geras) ir asmenybė (blogas ir jų yra daug).
    • Rinktis geresnį vietoj blogesnio. Kaip vertini mažą, taip ir didelį. Nes mažesniame yra galimybė užaugti didesniu. Tokiu atveju mažesniame glūdi ta pati vertybė.
    • Rinktis geriausią vietoj kitų. Kaip vertini vaisių, taip ir medį. Vaisius netobulas bet tobulintinas, jisai taps medžiu. Jeigu medis tobulas, tai jis turi tobulinti, auginti, brandinti netobulą.

Tiesos besąlygiškumas ir tiesos tikslumas. Pavyzdžiui, atsakant klausimą, kur saulė?

  • Everything cares for its own unity. See the WaysOfCaring.

Sąmoningumas - Dievas, sąmonė - bendras žmogus, pasąmonė - paskiras žmogus, pasaulis.

Kaip suprasti susivedantį mąstymą ir išsišakojantį mąstymą? Kaip juos sieti su pasąmone, sąmone ir sąmoningumu?

Netroškimai sieja pasąmonę ir sąmonę keturiais sąmoningumo lygmenimis, jokiu, vienu, dviem, trim laidais. Jais vystosi sąmoningumas, suvokimo lygmenys.

Tiesa išlaisvins. Nes tiesa yra trečiojo (grynojo) proto vertybė, kuria ji derina pasąmonę ir sąmonę (praktinį protą), atsisakydama patirties. Būtent atsisakydami išorinio pasaulio, susitelkdami į vidinį pasaulį, esame laisvi rinktis savo nuostatas, nusiteikimus, vertybes, elgesio pagrindus ir taip toliau.

Retzinger: Susitapatinimo pagrindas yra patirties sodrumas ir skaidrumas. Tokiu būdu išsiplečiame save, galime sau priskirti kūną ar jo papildinius. Bet taip pat galima prisirišti prie savo turtų arba giminių ar kitų žmonių. Tuo pačiu, manau, galime atsisakyti savęs, atsiriboti nuo savęs, nuo savo jausmų ar minčių ar praeities ar vaidmenų, atsisakyti savo sąmoningumo.

Sandarų eiga

  • Gyvenimo lygtis (4x4) ir apytaka (4x6) kartu sudejus yra 4 x (4+6). Tad gyvenimo lygtis ketveriopai išsako 4 teigiamus įsakymus, o apytaka ketveriopai išsako 6 neigiamus įsakymus.

Trejybės ratas, padalinimų ratas

  • Trejybės ratu paskira galimybė išgyvena aštuonerybės ratą nes jinai išgyvena tiktai Kito plėtojimą, tad neišgyvena Dievo pasitraukimo.
  • Trejybės ratas yra neapibrėžtumo sąmoningumas.

Kur du ar trys meldžiasi mano vardu... Bendrai, kur du ar trys susitaria dėl bendro siekio, ten prasideda bendruomenė ir bendrystė, vystosi jų tikrovė.

Viską žinoti yra išmintis. Gražus taikymas yra gera valia. Dievas juos sieja Dievo valia. Žmogus juos sieja amžinu gyvenimu.

Užrašai


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2024 liepos 06 d., 15:35